Простір КАРПАТ Продаж, доставка та встановлення меблів для ресторанів, кафе, барів, готелів та офісів
Укр Рус


“Простір Карпат” пропонує стільці, столи,  барні стійки, рецепції, ліжка, шафи, комоди, обладнання для кухні, меблі для відкритих майданчиків і т.д.

Наші дизайнери спроектують Ваші готельні номери, конференц-зали, рецепції, запропонувавши Вам якісні меблі виробників меблів Румунії, Італії, Німеччини, Франції, Іспанії, України. Крім цього, на нашій виробничій базі ми зможемо виконати проекти індивідуально-ексклюзивного напрямку.

Довіртесь професіоналам!


Новинки

New Brandy (lounge крісло) Smart Європа - Дуб Anna Luxe Flexa Тімендорф - Дуб Moody Andrea

Мeблі для готелів

У розділі меблі для готелів в основному ми орієнтувались на організацію готельних кімнат, зокрема спалень. В нас представлено спальні кімнати люкс класу Італії Румунії, Польщі, а також спальні кімнати економ класу власного виробництва та виробництва наших партнерів. Крім цього, для готелів ми пропонуємо меблі для конференц-залів, проект та виготовлення рецепцій, бібліотек, робочих кабінетів, холів, віталень і т.д.

Мeблі для готелів "Простір Карпат” пропонує Вам колекції меблів для готелю з натурального дерева з елегантним різьбленням, якісною обробкою із шкіри та тканин. У нашому асортименті представлено різноманітні меблі та аксесуари для комфортного проживання. При складанні готельних меблів використовується високоякісна фурнітура, яка забезпечує надійне кріплення всіх елементів та довговічність.

Мeблі для ресторанів, кафе, барів

Дуже часто саме дизайн і якість меблів формує уявлення про рівень сервісу і категорію обслуговування ресторану. Адже як відомо, що у формуванні позитивного іміджу важлива кожна деталь. Дорогий ресторан - це ідеально вивірений дизайн, продуманий до дрібниць інтер'єр та оформлення, розроблене професійним дизайнерами. Важливо домогтися гармонії між ресторанним меню і тією атмосферою котра буде оточувати клієнта під час неспішного знайомства з кулінарними шедеврами.

Мeблі для ресторанів, кафе, барівМи пропонуємо Вам познайомитися з нашими меблевими каталогами та гарантуємо, що Ви зможете підібрати і замовити саме такі меблі, які стануть справжньою прикрасою інтер'єру Вашого ресторану. Ми працюємо над тим, щоб кожен, хто звернеться до нас, міг отримати те, що потребує. Крім того, на нашій виробничій базі ми можемо втілити в життя й невеликі індивідуальні проекти.


Проекти та рішення