Простір КАРПАТ Продаж, доставка та встановлення меблів для ресторанів, кафе, барів, готелів та офісів
Укр Рус
Новинки

Flexa New Brandy (lounge крісло) Anna Luxe Тімендорф - Дуб TWEETO-ЛІЖЕЧКО Moody Andrea Smart Європа - Дуб

HOME DESIGN

HOME DESIGN- ми створюємо меблі. Ми любимо свою роботу, ми  зосереджуємось на деталях, профісіоналізм саме в деталях. Ми використовуємо висакокласні матеріали форнітура відомих виробників dlum, hefel.  ТзОВ »Простір Карпат” пропонує Вам  меблів власного виробництва кухні спальні столові гардеробні і інші меблі з натуральної  деревини а також меблі проектовані спеціально по вашому дизайну. 

Мeблі для готелів Ми робимо проектну документацію узгоджуємо деталі і тільки після цього приступаємо до виконання замовлення. Такий підхід допомагає уникати непорозумінь виконувати якісно свою роботу встигати в терміни.  При замовлені кухні проект  безкоштовно, доставка і монтаж безкоштовно, виїзд на заміри безеоштовно. 

HoReCa

Так буває, що саме дизайн та якість меблів формує представлення про рівень сервісу та категорію обслуговування ресторану. Це правда, що у формуванні позитивного іміджу важлива кожна деталь.

Мeбель для кафе и ресторановДорогий, витончений, елегантний, ресторан - це ідеально підібраний дизайн, продуманий до деталей інтер'єр. І тут не обійтись без професійного ДИЗАЙНЕРА. Ми облаштовуемо «простір». Ми робимо проект, погоджуємо деталі і тільки після цього приступаємо до виконання замовлення. Такий підхід допомагає уникнути розбіжностей, виконувати якісно свою роботу і вкластися в терміни. 


Проекти та рішення