Простір КАРПАТ Продаж, доставка та встановлення меблів для ресторанів, кафе, барів, готелів та офісів
Укр Рус

Меблі від Andreu World (Іспанія)

Andreu World (Іспанія)

Andreu World - це компанія, яка займається виробництвом і реалізацією оригінальних колекцій столів та стільців високої якості в сучасному і авангардному стилях, з характерними для марки простими та елегантними лініями.

Історія компанії Andreu World почалася в 1955 році з появою невеликої столярної майстерні в містечку Алакуас (Alaquàs), недалеко від Валенсії. Завдяки енергії та старанням її засновника, Франсиско Андреу Марті (Francisco Andreu Martí), невеликий столярний цех перетворилася згодом у сучасну фабрику з торговельною мережею, яка охоплює більш ніж 70 країн, на всіх світових континентах.

З чотирьох виробничих центрів Andreu World три розташовані в Іспанії і один на Україні де знаходиться і представництво компанії для українського ринку.

Продукція AW представляється на основних меблевих виставках усього світу. Як, наприклад: у Валенсії, Парижі, Мілані, Токіо, Лондоні, Копенгагені, Стокгольмі, Шанхаї, Нью-Йорку і Чикаго.

Стільці та столи від Andreu World можуть бути виконані з різноманітних матеріалів. Так, для виробництва стільців можуть використовуватись: різні види дерева, метал, пластик а також суміш цих матеріалів.

При виробництві столів, також можуть бути металеві та дерев’яні столові бази, та керамічні, дерев’яні, металеві стільниці.

Різні види приміщень потребують оптимальних рішень в плані висоти та інших розмірів меблів. Компанія Andreu World пропонує багато варіантів і в цьому плані. Тому, в нашому каталозі доступний широкий асортимент розмірів на всю нашу продукцію.

Діяльність AW ділиться на два основних напрямки: колекції для інтерьеру та екстер’єру. Стільці і столи AW для інтер’єру, прекрасно підходять для готельного сектора, устаткування громадських приміщень, аудиторій і залів, а також для оформлення офісів, музеїв і театрів, домашнього інтер’єру, тому обидва напрямки орієнтуються на виробництво інноваційних меблів, різноманітних за стилями, формами і варіантами обробки.

Колекції для екстер’єру, характеризуються особливістю матеріалів та технологій виробництва. Дана лінія продукції є стійкою до атмосферного впливу. Тобто це: нержавіюча сталь зі спеціальним покриттям, пластик, тканина та дерево стійкі до води та сонця.

Так як в більшості, наша компанія при виробництві використовує деревину, то не можемо не сказати про сертифікат «Лісової опікунської ради» (FSC), який отримала наша компанія. Унікальна роль «Лісової опікунської ради» полягає в тому, що вона об'єднує людей, організації і компанії для розробки оптимальних рішень, які просувають відповідальне піклування над лісами. Люди, організації і компанії інвестують свій час, ресурси та довіру до Лісової опікунської ради, оскільки ліси важливі для них.

На всю свою продукцію, компанія Andreu World надає 5 років гарантії, що надає нашим клієнтам впевненість у якості та післяпродажному обслуговуванні.

Andreu World outdoor

Andreu World Outdoor (AWO) - це окрема лінійка меблів компанії, яка була створена спеціально для використання в умовах екстер'єру. Столи, стільці, дивани AWO можуть бути використані на терасах, біля басейнів, і інших об'єктах, де меблі повинні володіти спеціальними характеристиками. Використання Andreu World Outdoor у вищевказаних умовах, можлива завдяки наступним факторам:

EPL 5 - технологія, заснована на електролітичному процесі обробки металу, завдяки якій, він може використовуватися в умовах Outdoor.

При оббивці використовуються різні типи акрилових волокон і синтетичної шкіри призначені для зовнішнього використання. Дані оббивні матеріали мають високу міцність, довговічність кольору, високу стійкістю до води, жиру і УФ-променів, а також стійкі до пошкоджень.

Ecolignus (R) - дерев'яний масив, спеціально розроблений для використання в умовах екстер'єру під накриттям. Даний масив стійкий до вологи, грибків та комах - шкідників.

На всі меблі Andreu World Outdoor - надається гарантія 2 роки.

www.andreuworld.com

Проекти та рішення Andreu World (Іспанія)